Sociální sítě - Google Plus, Facebook, Youtube, Twitter |

Sociální sítě a k čemu vlastně slouží

Sociální sítě jsou dnes jedním z nejrychlejších způsobů jak dát vědět o své firmě, způsob prezentace výrobků a služeb a jejich rychlé rozšíření mezi lidmi. U některých sociálních sítí lze přesně určit skupinu lidí, kterým chcete vaši firmu, službu či produkt představit.

Následující sociální sítě pro vás kompletně zřídím, nastavím, upravím graficky, aby odpovídali vaší firemní značce a následně propojím s vaším webem.

Google+ (Moje firma)

Google+ pomáhá informovat uživatele o životě vaší firmy – o vašich produktech, propagačních akcích, časově omezených akcích a všem ostatním, co chcete sdílet. Hraje-li důležitou roli lokalita, můžete například na stránku Google+ umístit mapu, která navede zákazníky přímo před váš obchod. Tyto informace pravidelně aktualizujte a usnadněte jejich nalezení prostřednictvím vyhledávání Google+.


YouTube (firemní zápis)

Málokdo z nás nezná internetový server YouTube.cz, avšak ne každý ví, že na zmíněnou stránku je možné vkládat vlastní videa. Díky tomuto serveru máte možnost prezentovat svá videa (například své produkty nebo služby), jak široké veřejnosti, tak pouze svým známým.


Facebook (firemní stránka)

Hudební skupiny, podniky, restaurace, značky a celebrity si mohou vytvořit na Facebooku stránky a spojit se tak se svými fanoušky a zákazníky. Facebook je díky několika miliónům uživatelů nejrozšířenější sociální sítí na světě. Obliba této sociální sítě neustále roste.


Twitter (možnost propojení se službou Facebook - firemní)

Zjistěte, co se právě děje s lidmi a organizacemi, o které se zajímáte. Tuto službu je možné propojit s vaší firemní i soukromou stránkou Facebook.