Ceník služeb |

Ceník (platný od 15.5.2018)

Spolupráce se mnou začíná schůzkou (může se uskutečnit i vzdáleně přes internet, ovšem prefuruji alespoň jedno osobní setkání a to buď v Brně nebo ve Znojmě). Na schůzce si lépe vyjasníme, co od webu či služeb očekáváte.

  • U první zakázky si beru 50% zálohu, další dle dohody
  • Pro stále klienty nabízím individuální ceny a slevy
  • Expresní příplatek (vyhotovení tentýž den) + 70% ceny (menší grafické práce, aktualizace webu, konzultace apd.)
  • Expresní příplatek (vyhotovení do druhého dne) + 25% ceny (menší grafické práce, aktualizace webu, konzultace apd.)
  • Víkendy nepracuji, pokud ano, tak se 100% příplatkem
  • Nejsem plátce DPH

Položka

Popis služby

Cena

Hodinová sazba
Svoji práci si cením touto základní částkou. Může se jednat např. o různé konzultace nebo práce u PC, vzdálenou správu přes licencovaný TeamViewer apod. Pokud není uvedeno jinak, jedná se o základní částku pro účtování všech mých služeb. (účtuje se každých započatých 30 minut)
990 Kč / hod.
Webdesign
Microsite
Jednoduchá webová stránka, která prezentuje pouze nejprodávanější produkt, značku či službu. Klade důraz na výhody a vlastnosti produktu, lze tak oslovit specifickou cílovou skupinu. Používá se také jako podpůrný web pro SEO hlavního webu.
od 5.000 Kč
Klasický web
Webová stránka s jednoduchou responzivní grafikou cca. 3-5 stránek, CMS WP
od 14.900 Kč
Profi web
Webová stránka s pokročilou grafikou (animace, efekty), úvodní slider, responzivní grafika, v souladu s SSL, cookies lišta, administrace CMS WP + rozšířená administrace
od 19.900 Kč
Aktualizace/Správa
Aktualizace a správa webových stránek (účtuje se každá započatá půlhodina).
900 Kč / hod.
SEO - optimalizace webových stránek
Hodinová sazba
Může jít např. o odborné konzultace s konkrétními příklady nebo způsoby řešení. Zde je hodinová sazba vyšší, jelikož se jedná o speciální a velice odbornou službu vyžadující zkušenosti (účtuje se každých započatých 15 minut.)
2.000 Kč / hod.
SEO analýza
Cena závisí na rozsahu webových stránek, počtu klíčových slov, případně množství konkurentů. Výstup analýzy v PDF.
od 15.000 Kč
SEO měsíční
Udržování určených klíčových slov na 1.stránce Seznam, Google (report v PDF)
od 5.000 Kč
SEO TOP3
Udržování určených klíčových slov na 1.stránce od 1. do 3. pozice na 1.stránce
+30%
Firemní zápisy
Google+
Google Maps
Google vyhledávač
Za jednorázový poplatek provedu optimalizaci Vašeho firemního zápisu na Google+ (všechna potřebná nastavení, aby zápis co nejlépe prezentoval vaši firmu). Pokud ještě zápis nemáte - profesionálně nastavím, zařídím schválení u Google, zpracuji grafiku a další náležitosti. Služba je společností Google poskytována zdarma. Cena je pouze za moji práci a že vše provedu za vás.
2.500 Kč

Vyhrazuji si právo na změnu cen bez předchozího upozornění. Závazné jsou pouze ceny uvedené v písemně (e-mailem) potvrzené objednávce. Ceník vychází z nejčastěji požadovaných prací. Kvůli častým dotazům jsem umístil tento orientační ceník. Každému klientovi vždy doporučuji úvodní bezplatnou konzultaci (telefonickou, osobní) cca 15-30 minut, kde mohu lépe reagovat na vaši poptávku služeb. Každý zákazník má jiné požadavky a nároky, ceny tedy prosím berte jako odrazové. Děkuji